НІКО Мегаполіс – офіційний дилер Fiat
у Київській області
АВТОСАЛОН:
Бориспільське шосе, 13-й км.
Відділ продажів:  +38(044) 392-33-30
Відділ сервісу:     +38(044) 392-33-31
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Підписка на розсилку

Автомобіль FIAT Abarth 500

Екстер'єр
ВАШІ ОЧІ, БУДЬ ЛАСКА
Детальніше...
Технології
ВЕСЬ ВАШ СВІТ ЯК НА ІКОНІ. ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ
Детальніше...
Інтер'єр
СТИЛЬ – ЦЕ ПИТАННЯ ХАРАКТЕРУ. ВІН АБО Є, АБО ЙОГО НЕМАЄ
Детальніше...
Максимальна функціональність
Зовнішній вигляд Fiat 500 Abarth дуже гарний, а головне при цьому максимально функціональний. В арсеналі Абарта аеродинамічний пакет, що включає в себе масивні бампери з повітрозабірниками, (для охолодження двох інтеркулерів), розширені колісні арки, бічні пороги, задній дифузор і спойлер, для збільшення притискної сили та оптимізації повітряних потоків. У задній частині Фіат Абарт отримав пару симетричних хромованих патрубків спортивної вихлопної системи.
Сучасні технології
В якості однієї з опцій до Abarth 500 пропонується інноваційна система Blue & Me Map - високотехнологічна розробка, яка допомагає вести автомобіль по потрібному Вам маршруту і в той же час аналізує Ваш стиль водіння. За допомогою GPS це портативний пристрій відстежує місце виїзду, вказує напрямок до пункту призначення і веде реєстрацію численних параметрів, що характеризують Вашу манеру керування автомобілем, наприклад: швидкість руху, швидкість на відрізку шляху, моменти перемикання передач. Результати роботи системи можна скачати, подивитися і проаналізувати - для вдосконалення Вашого водійської майстерності. Розумне рішення.
БЕЗПЕКА
Поряд з тим, що Abarth 500 створений для гострих відчуттів, він чудово екіпірований і системами безпеки. Таке диво техніки, як система курсової стійкості (ESP), допомагає колесам добре триматися за дорогу на її складних ділянках. Завдяки технології Hill Holder рушати з місця на ухилах стало простіше простого. А блискуче нове рішення під назвою Torque Transfer Control (TTC) - регулювання передачі крутного моменту на колеса автомобіля - гарантує його бездоганну поведінку на поворотах, роблячи водіння і більш безпечним, і більш приємним. На довершення до цього - не менше семи подушок безпеки, включаючи призначену для колін водія.
Вражаючий стиль
Внутрішньо виконання автомобіля - абсолютно в стилі Abarth. Охоплюють сидіння ковшового типу плюс комбіновані з ними підголовники і бічна підтримка здатні утримувати сидячої людини на найкрутіших поворотах. Рульове колесо ретельно продуманої форми і шкіряна обробка рукоятки важеля КПП - ергономічні і анатомічно зручні для захоплення. Педалі з алюмінію і гуми додають автомобілю спортивності і в плані дизайну, і по водійським відчуттів. І нарешті, приладова панель - спортивна і привабливо красива, з арсеналом розумних приладів, серед яких - аналогова шкала манометра турбокомпресора, а також світлодіодний індикатор підказки оптимального моменту для перемикання передачі.