НІКО Мегаполіс – офіційний дилер Fiat
у Київській області
АВТОСАЛОН:
Бориспільське шосе, 13-й км.
Відділ продажів:  +38(044) 392-33-30
Відділ сервісу:     +38(044) 392-33-31
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Підписка на розсилку

Автомобіль FIAT 500x

Інтер'єр
ВИНЯТКОВИЙ НА БОРТУ ВИ ВІДЧУВАЄТЕ ЯКІСТЬ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ
Детальніше...
Екстер'єр
ХВИЛЮЮЧИЙ ЗНАКОВИЙ ДИЗАЙН І РОБОЧІ ЯКОСТІ, ЯКІ ВРАЖАЮТЬ.
Детальніше...
Технології
ЕКСТРОВЕРТНИЙ НАЙОСТАННІША ТЕХНОЛОГІЯ ДЛЯ ВАШОГО КОМФОРТУ.
Детальніше...
РУЛЬОВЕ КОЛЕСО І ПЕРЕДНЯЯ ПАНЕЛЬ
Рельєфне спортивне рульове колесо забезпечує відмінний захват і ідеальне положення для рук. Бортова приладова панель з трьох круглих елементів нагадує історичний 500. Найбільш вражаючим є 3,5-дюймовий TFT дисплей, який забезпечує водієві всю необхідну інформацію в простій і безпосередній манері пропонує безліч можливостей для персоналізації.
ЦЕНТРАЛЬНОМ ТОННЕЛЕ ТРАНСМИССИИ
Тунель з його вишуканим карбоновим видом і поверхнею під зачищений алюміній містить в собі систему управління селектором режиму роботи MoodSelector і управління електричного стоянкового гальма, який замінює традиційний "ручне гальмо" - їм легко працювати, і воно звільняє простір між сидіннями.
ВІДСІК ДЛЯ РЕЧЕЙ
Fiat 500X також гарантує оптимальну функціональність завдяки різним відсіках, розташованим в салоні:
Наприклад чотири просторих дверних кишені, об'ємний ящик з кришкою в нижній частині передньої панелі і один, створений з кольоровою смуги перед пасажиром, а також два тримачі склянок на центральному тунелі трансмісії.
БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ
Просторий і універсальний, він може мати ємність від 350 літрів до 1000 літрів з повністю опущеними задніми сидіннями, також він може бути оснащений знімною вантажний полицею, яку можна використовувати з двох сторін і скорегувати по висоті.
ЕКСПРЕСИВНИЙ
Хоробра душа і життєрадісне серце. Це ідеальне рівняння для тих, хто шукає сильний і неповторний вигляд реального кросовера: позашляховий вигляд бампера з захистом днища, особливі легкосплавні колісні диски, зовнішні деталі з хромо-матовим оздобленням і рейлінги на даху. А щоб висловити свій характер повною мірою, Fiat 500X поставляється в 12 різних кольорах: 4 пастельні, 5 металеві, 1 матовий Magnetic Bronze і 2 тришарові: червоний Amore Red і жовтий Amalfi Yellow - для максимально широкого набору кастомізацій.
ХРОМОВАНО-САТИНОВАНІ ДЕТАЛІ
Дверні ручки і зовнішні молдинги посилюють твердий, позашляховий характер Fiat 500X Cross.
РЕЙЛІНГИ НА ДАХУ
З особливим одобленням.
КОЛЕСА
Є великий набір легкосплавних колесних дисків, доступних для 500X Off-Road Look. Це 17-дюймові матові сірі легкосплавні диски алмазної обробки, 18-дюймові двотонові легкосплавні диски матового сірого кольору алмазної обробки, 18-дюймові легкосплавні диски з матовим оздоболенням.
СЕЛЕКТОР ВИБОРУ ВОДІННЯ
За допомогою пульта управління, розташованого на центральному тунелі трансмісії, можна вибрати один з трьох доступних режимів водіння - Auto, Sport, All-Weather (Авто, Спорт, всепогодний) - які оптімізірують динаміку водіння через регулювання поведінки автомобіля.
ІНФОТЕЙМЕНТ
На борту у вас є підрульові пелюсткові перемикачі, система голосових команд Bluetooth та потокове аудіо Bluetooth разом с програмою eco:Drive, а також інформаційно-розважальна системаUconnect™.
Система Uconnect™ за допомогою 5 або 6,5-дюймового сенсорного екрану дозволяє керувати мультимедійними пристроями, присутніми в автомобілі: аналогове і цифрове радіо (DAB) і основні носії (медіаплеєр, iPod, iPhone, смартфон), які підключаються через USB-порт і роз’єм Aux-in.
Пристрій Uconnect Radio Nav 5’’ пропонує навігацію TomTom 2.5D, тоді як 6.5″ Uconnect Radio Nav має супутникову навігацію з картами 3D, динамічне прокладання маршруту і пристрій “One Shot Voice Destination Entry” для введення адрес за допомогою голосових команд.
Нова система Uconnect™ LIVE дозволяє клієнтам через підключення їх смартфонів – користатися багатьма додатками бортової системи, тому вони можуть завжди бути на зв’язку з своїми друзями на Twitter; слухати 35 мільйонів музикальних треків на Deezer і понад 100 тисяч радіостанціій на Tune-In; отримувати в реальному часі світові новини від Reuters і інформацію про дорожній рух, камери стеження і погоду завдяки послугам TomTom LIVE.
І це ще не все. Ви можете покращити ваш стиль водіння завдяки програмі eco:Drive™ і заощадити на паливі, а також перевіряти в реальрному часі рівень викидів CO2 вашого автомобіля.
А також ви можете стежити за становм вашої машини з програмою my:Car, яка буде нагадувати вам, де ви зупинились, інформувати про рівень палива та будь-які відхилення в вашому автомобілі.