НІКО Мегаполіс – офіційний дилер Fiat
у Київській області
АВТОСАЛОН:
Бориспільське шосе, 13-й км.
Відділ продажів:  +38(044) 392-33-30
Відділ сервісу:     +38(044) 392-33-31
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Підписка на розсилку

Автомобіль FIAT Qubo

Технології
Детальніше...
Інтер'єр
Детальніше...
Екстер'єр
Детальніше...
ТЕХНОЛОГІЯ І БЕЗПЕКА В СТИЛІ

Плани на завтра: Париж-Пекін або супермаркет за кутом? Кожне подорож це веселі і розслаблюючі відчуття, коли ви обладнаний як Qubo.

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА ТOMTOM І ТЕХНОЛОГІЯ

Qubo поєднує навігаційні навички вашого tomtom з усієї функціональних BLUE & ME

ІННОВАЦІЙНА СИСТЕМА TRACTION +

Система traction + гарантує поліпшити тягу (до 30 км / ч), забезпечуючи ваш qubo якостями позашляховика.

КОРОБКА ПЕРЕДАЧ DUALOGIC
З роботизованою коробкою передач Dualogic від Qubo, ви можете насолоджуватися швидкою їздою з ще більш низьким споживанням палива.
СИСТЕМИ АКТИВНОЇ І ПАСИВНОЇ БЕЗПЕКИ...
Повна система безпеки, від пристроїв утримання дітей (3-точкові з втягувальним механізмом для 3-го пасажира заднього сидіння), чотири подушки безпеки і система кріплень Isofix, яка дозволяє прикріпити дитяче сидіння без ременя безпеки, до активних систем безпеки: ABS + EBD і ESC, щоб підтримувати курсову стійкість. А для максимального комфорту під час їзди, круїз-контроль дозволить вам підтримувати бажану швидкість, в той час як датчики паркування допоможуть вам при будь-якому маневрі.
ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАМОК
За допомогою блокує системи DeadLock, Qubo дозволяє відключити всі дверні важелі, унеможливлює їх відкриття навіть зсередини.
ПЕРЕМИКАТИ ПЕРЕДАЧІ - ЧИСТА РОЗВАГА
Управляти Qubo просто і легко: тому ми подумали не тільки про механічну коробку передач, але і про 5-ступінчасту роботизовану коробку передач Dualogic, яка йде з 1.3 Multijet 80 к.с. на комплектаціях EASY і LOUNGE з послідовним і в автоматичним режимом і забезпечена функцією ECO, здатною оптимізувати перемикання передач, а отже, витрату палива і викиди.
ТАК БАГАТО ПРОСТО ДЛЯ ВСІХ
До 650 літрів багажної ємності для пікніка за містом, 2500 літрів для турпоходу на вихідні. З QUBO ви можете регулювати простір.
ВІЛЬНИЙ ПРОСТІР НА 4 КОЛЕСАХ
Тут є місце для всіх. Завдяки складним заднім сидінням, ви можете зробити ваш qubo ще більш просторим.
ДЛЯ ТИХ, КОМУ ВАЖЛИВИЙ ЗМІСТ
Супер компактні розміри, оригінальні і творчі лінії і щедрий інтер’єр. Щоб дати вам завидну маневреність, велику індивідуальність і надзвичайну вантажомісткість.
РОЗСУВНІ ДВЕРІ, АЛЕ БІЛЬШЕ РОЗВАГИ
Розсувні бічні двері, або рейлінги на даху і тоновані стекла версії Trekking: в Qubo нічого тривіального. Щоб дати Вам відмінний дизайн навіть в деталях.
ДИЗАЙН БЕЗ ЕТИКЕТОК
Qubo не зупиняється на формі, Qubo - це зміст. автомобіль з оригінальними і веселими лініями пропонує компактність міського автомобіля з такою вантажопідйомністю, яку ви можете із задоволенням заповнювати.