НІКО Мегаполіс – офіційний дилер Fiat
у Київській області
АВТОСАЛОН:
Бориспільське шосе, 13-й км.
Відділ продажів:  +38(044) 392-33-30
Відділ сервісу:     +38(044) 392-33-31
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Підписка на розсилку
FIAT: червона лінійка RED

FIAT: червона лінійка RED

Колаборація компанії FIAT та організації RED, яка бореться з пандемією COVID -19 у всьому світі, ознаменувалася появою нового TIPO та нового PANDA у характерному червоному кольорі RED.

Загалом в лінійці RED є чотири моделі: FIAT 500, FIAT 500 Х, FIAT TIPO та FIAT PANDA. Італійське «dolce vita – солодке життя» набуває більш глибокого змісту, для найменш захищених людей мати можливість жити краще.

Компанія RED була заснована Боно та Боббі Шрайверами у 2006 році з метою боротьби з пандемією СНІДу та названа на честь аварійного кольору. Але у 2020 порі пандемія COVID -19 призвела до великих втрат, що потребує нагальної допомоги для людей, які постраждали від пандемії.

На сьогодні багато вже багато компаній та особистостей співпрацюють з RED, та долучаються бути спонсорами глобального здоров’я, серед них: Amazon, Anova Culinary, Apple, Balmain, Bank of America, Beats by Dr. Dre, Buffalo Games, Claro, eos, Girl Skateboards, The Honey Pot Co., Louis Vuitton, Mavin Records, Montblanc , Primark, Salesforce, Starbucks, FIAT, Jeep, RAM, Telcel, Therabody, TRUFF, U-Mask і Vespa. Серед прихильників (RED) – Merck і Roche.

Загалом зібрано понад 700 мільйонів доларів для Глобального фонду для понад 220 мільйонів людей. Завдяки зусиллям партнерів RED і компаній зібрані кошти допоможуть зміцнити системи охорони здоров’я та підтримати найбільш постраждалих людей.

Возврат к списку