НІКО Мегаполіс – офіційний дилер Fiat
у Київській області
АВТОСАЛОН:
Бориспільське шосе, 13-й км.
Відділ продажів:  +38(044) 392-33-30
Відділ сервісу:     +38(044) 392-33-31
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Підписка на розсилку
«Автомобільний Мегаполіс НІКО» провів NIKO Megapolis Offroad Day

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» провів NIKO Megapolis Offroad Day

У суботу, 1 жовтня, кожен бажаючий за попереднім записом на сайті auto.niko.ua міг протестувати автомобілі Citroеn, Fiat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Renault і Suzuki на позашляхової і швидкісний трасах. На тестах було представлено близько 20 автомобілів, серед них новинки Mitsubishi Pajero Sport, Mitsubishi L200, Renault Kadjar, Fiat Tipo, популярні Mazda CX-5, Renault Captur, Citroen C4 Cactus і багато інших моделей.

Під час NIKO Megapolis Offroad Day відбулося відкриття першого в Україні позашляхового автодрому. На новій оффроуд-трасі розташовуються різні перешкоди, що імітують елементи природного бездоріжжя. Всього маршрут налічує 10 спеціальних зон різного рівня складності, проходження якими дозволяє оцінити всі можливості, технічний функціонал і роботу систем повного приводу автомобіля.

Традиційно працювала спеціальна зона сервісу, де кожен бажаючий міг дізнатися всі подробиці про тех. обслуговування автомобіля, спеціальних сервісних акціях, установці ГБО, пропозиціях малярно-рихтувального комплексу «НІКО Техно Мегаполіс» і т.д.

І, звичайно ж, маленьких гостей свята чекали аніматори, ігри, розваги та різні частування. Дорослі теж не нудьгували, чекаючи своєї черги на тест-драйв, адже в цей день можна було покататися на дрифт-таксі від партнера «Автомобільного Мегаполіса НІКО» міжнародного центру водіння «Фізика руху», виграти приємні і корисні подарунки під час вікторин і підкріпитися в лаунж-зоні.

Якщо ви не змогли відвідати NIKO Megapolis Offroad Day, але хочете протестувати авто на першому в Україні позашляховому автодромі, дзвоніть нам за телефоном (044) 392-33-30 або записуйтеся на тест-драйв на сайті auto.niko.ua.

«Автомобільний Мегаполіса НІКО» дякує партнерам NIKO Megapolis Offroad Day: компанію «Український Лізинговий Фонд», міжнародний центр водіння «Фізика руху», авіакомпанію «Міжнародні авіалінії України», інтернет-портал Auto.ria, страхову компанію «ВУСО», офіційного імпортера і дистриб'ютора мастильних матеріалів Mobil компанію «НІКО Трейдінг» та компанію-постачальника охоронних систем «Мега-Ф».


Возврат к списку