НІКО Мегаполіс – офіційний дилер Fiat
у Київській області
АВТОСАЛОН:
Бориспільське шосе, 13-й км.
Відділ продажів:  +38(044) 392-33-30
Відділ сервісу:     +38(044) 392-33-31
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Підписка на розсилку
«Автомобільний Мегаполіс НІКО» запрошує 10 червня на NIKO Megapolis Drive Day

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» запрошує 10 червня на NIKO Megapolis Drive Day

 «Автомобільний Мегаполіс НІКО» проводить щорічне літнє автомобільне свято для всіх автолюбителів - NIKO Megapolis Drive Day. 10 червня з 11.00 до 17.00 запрошуємо автомобілістів з сім'ями і друзями відчути атмосферу навколосвітнього тест-драйву, яку створять автомобілі 8 світових брендів з різних куточків світу: Citroen Ford, Fiat, Renault, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Suzuki.

 

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» на Бориспільському шосе запрошує в суботу, 10 червня з 11.00 до 17.00 на яскравий, пізнавальний NIKO Megapolis Drive Day. Ми запрошуємо всіх автомобілістів з сім'ями і друзями на автомобільне свято, яке цього року пройде як пізнавальна і захоплююча подорож навколо світу. Створять колорит різних куточків світу автомобільні бренди різних країн: американський Ford, італійський Fiat, французькі Citroen і Renault, японські - Mazda, Mitsubishi, Nissan, Suzuki.

Відчувши колорит кожного автомобільного бренду в русі, закріпити смак відмінностей різних культур допоможе кухня різних країн світу. Вас чекають соковиті американські бургери, тонкий смак японських суші, середземноморські салати і тонізуючі напої. На пам'ять залишаться яскраві фото та незабутні враження від дрифт-таксі. 

Дітей в цей день будуть зустрічати улюблені казкові герої з якими вони потраплять в епізоди улюблених мультфільмів, пограють в ігри, візьмуть участь в конкурсах. Також для дітей майстер-класи, аквагрімм, мильні бульбашки і солодкі частування.

Яскравими гостями заходу стануть «спортивні» представники Ford - Ford Fiesta ST і Ford Focus ST, на яких можна буде провести незабутній слалом під керівництвом досвідчених тренерів з контраварійного водіння.

На NIKO Megapolis Drive Day Вас чекають нові технологічні рішення автомобільного питання, а також смак, стиль і відмінний настрій.

Випробувати в русі можливості автомобілів можна буде в різних форматах: на швидкісній трасі і на спеціально обладнаній оффроуд майданчику.

Реєстрація на тест-драйв бажаного автомобіля відкрита:

http://auto.niko.ua/

Партнерами NIKO Megapolis Drive Day стали: компанія «НІКО Трейдінг» - офіційний імпортер і дистриб'ютор мастильних матеріалів Mobil, міжнародний центр водіння «Фізика Руху», страхова компанія «ВУСО», лізингова компанія «УЛФ-Фінанс».

Детальніше про автомобілі в «Автомобільному Мегаполісі НІКО» на 13-му кілометрі Бориспільського шосе, по телефону (044) 392 -33-30 .


Возврат к списку