НІКО Мегаполіс – офіційний дилер Fiat
у Київській області
АВТОСАЛОН:
Бориспільське шосе, 13-й км.
Відділ продажів:  +38(044) 392-33-30
Відділ сервісу:     +38(044) 392-33-31
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Підписка на розсилку
«Автомобільний Мегаполіс НІКО» запрошує на відкриття автодрому

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» запрошує на відкриття автодрому

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» на Бориспільському шосе запрошує в цю суботу, 1 жовтня, з 11:00 до 17:00, на NIKO Megapolis Offroad Day.

У цей день кожен бажаючий за попереднім записом на сайті auto.niko.ua зможе протестувати автомобілі Citroеn, Fiat, Ford, Mazda, Mitsubishi, Renault і Suzuki на позашляховій і швидкісний трасах. На тестах буде представлено близько 20 автомобілів, серед них новинки Mitsubishi Pajero Sport, Mitsubishi L200, Renault Kadjar, Fiat Tipo, популярні Mazda CX-5, Renault Captur, Citroen C4 Cactus і багато інших моделей.

Під час NIKO Megapolis Offroad Day також відбудеться відкриття першого в Україні позашляхового автодрому. На новій оффроуд-трасі розташовуються різні перешкоди, що імітують елементи природного бездоріжжя. Всього маршрут налічує 10 спеціальних зон різного рівня складності, проходження якими дозволяє оцінити всі можливості, технічний функціонал і роботу систем повного приводу автомобіля.

Традиційно буде працювати спеціальна зона сервісу, де кожен гість свята зможе дізнатися всі подробиці про тех. обслуговування автомобіля, спеціальних сервісних акціях, установці ГБО, пропозиціях малярно-рихтувального комплексу «НІКО Техно Мегаполіс» і т.д.

А для наймолодших гостей наш партнер, «Країна ЄНОТіЯ», приготував зустріч з пухнастими і милими звірками.

Партнери свята: компанія «Український Лізинговий Фонд», міжнародний центр водіння «Фізика руху», авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України», контактний зоопарк «Країна ЄНОТіЯ», страхова компанія «ВУСО», офіційний імпортер і дистриб'ютор мастильних матеріалів Mobil компанія «НІКО Трейдінг» , компанія-постачальник охоронних систем «Мега-Ф» та інтернет-партнер Auto.RIA.

Чекаємо вас 1 жовтня з 11:00 до 17:00 на території «Автомобільного Мегаполіса НІКО». 

Запис на NIKO Megapolis Offroad Day за посиланням: http://auto.niko.ua/info/news/niko/3831/

  
partneri.jpg


Возврат к списку