НІКО Мегаполіс – офіційний дилер Fiat
у Київській області
АВТОСАЛОН:
Бориспільське шосе, 13-й км.
Відділ продажів:  +38(044) 392-33-30
Відділ сервісу:     +38(044) 392-33-31
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Підписка на розсилку
«НІКО Діамант» запрошує на НІКО Мегаполіс Happy Day.Angry birds.

«НІКО Діамант» запрошує на НІКО Мегаполіс Happy Day.Angry birds.

«НІКО Діамант», офіційний дилерський центр Fiat на Бориспільському шосе, запрошує всіх своїх клієнтів і партнерів на сімейне свято Angry birds party, яке буде проходити в суботу, 28 травня, з 11:00 до 15:00 в Автомобільному Мегаполісі НІКО. Це буде не просто милий добрий ранок. Батьки повинні бути готові до того, що їх ввічливі спокійні діти перетворяться на час в справжніх відчайдухів. Але не варто хвилюватися, адже аніматори зможуть направити енергію маленьких Angry birds в «мирне» русло.

Маленьких гостей свята чекатимуть ігри, конкурси, танцювальні паузи, шоу мильних бульбашок, розбивання справжнісінької піньяти, уроки управління рогаткою Angry birds, поролонове шоу і супер дискотека. А з частувань найпрекрасніше з можливих ласощів - солодка вата!

Дорослих гостей Angry birds party ми теж не залишимо без уваги. Поки дітлахи добре проводять час під наглядом аніматорів, кожен бажаючий в спокійній обстановці зможе протестувати авто на тест-драйві і поспілкуватися з фахівцями сервісу та фінансового департаменту.

Попередній запис НІКО Мегаполіс Happy Day за телефоном (044) 392-33-30, а також в автосалоні на 13-му кілометрі Бориспільського шосе.


Возврат к списку