НІКО Мегаполіс – офіційний дилер Fiat
у Київській області
АВТОСАЛОН:
Бориспільське шосе, 13-й км.
Відділ продажів:  +38(044) 392-33-30
Відділ сервісу:     +38(044) 392-33-31
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Підписка на розсилку
Знижка на сервіс для нових клієнтів в «Автомобільному Мегаполісі НІКО»

Знижка на сервіс для нових клієнтів в «Автомобільному Мегаполісі НІКО»

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» оголошує про запуск сервісної кампанії для нових клієнтів, яка триватиме з 18 лютого по 24 березня 2019 року. 

Всі власники автомобілів Ford, Fiat, Mitsubishi, Suzuki, Mazda, Citroёn, Renault, які в цей час вперше приїдуть на сервісні станції «Автомобільного Мегаполісу НІКО» гарантовано отримають знижку:

-20% на сервісні роботи.

-10% на ЗПЧ.

Скористайтесь чудовою можливістю провести професійне технічне обслуговування автомобіля за вигідними цінами.

Станції технічного обслуговування «Автомобільного Мегаполісу НІКО» надають повний комплекс послуг по технічному, гарантійному та постгарантійному обслуговуванню автомобілів. В роботі застосовується високотехнологічне обладнання та використовуються тільки оригінальні запасні частини. Під час очікування автомобіля, кожен відвідувач може провести час в комфортних зонах для відпочинку, а також насолодитися дружньою атмосферою наших дилерських центрів.

Докладніше про сервіс "Автомобільного Мегаполісу НІКО" та спеціальну акційну пропозицію для нових клієнтів можна дізнатися за номер телефону. (044) 392-33-32 або безпосередньо в дилерських центрах на Бориспільському шосе, 13- й км. 

Обов'язково попередній запис за посиланням Возврат к списку