НІКО Мегаполіс – офіційний дилер Fiat
у Київській області
АВТОСАЛОН:
Бориспільське шосе, 13-й км.
Відділ продажів:  +38(044) 392-33-30
Відділ сервісу:     +38(044) 392-33-31
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Підписка на розсилку
Знижка на сервіс для нових клієнтів з нагоди  30-річчя компанії «НІКО»

Знижка на сервіс для нових клієнтів з нагоди 30-річчя компанії «НІКО»

 «Автомобільний Мегаполіс НІКО» оголошує про запуск сервісної кампанії для нових клієнтів, яка триватиме з 1 вересня по 30 вересня 2021р.!

Всі власники автомобілів Fiat, які в цей час вперше приїдуть на сервісні станції «Автомобільного Мегаполісу НІКО», гарантовано отримають знижку: 
-30% на роботи сервісу.

Скористайтесь чудовою можливістю провести професійне технічне обслуговування автомобіля за вигідними цінами.

Станції технічного обслуговування «Автомобільного Мегаполісу НІКО» надають повний комплекс послуг по технічному, гарантійному та постгарантійному обслуговуванню автомобілів. В роботі застосовується високотехнологічне обладнання та використовуються тільки оригінальні запасні частини. Під час очікування автомобіля, кожен відвідувач може провести час в комфортних зонах для відпочинку, а також насолодитися дружньою атмосферою наших дилерських центрів.

Докладніше про сервіс "Автомобільного Мегаполісу НІКО" та спеціальну акційну пропозицію для нових клієнтів можна дізнатися за номером телефону (044) 392-33-31 або безпосередньо в дилерському центрі Fiat на Бориспільському шосе, 13- й км.

Обов'язково попередній запис за посиланням: https://fiat.niko.ua/ua/auto_service/to-request/

*Акція діє з 01.09.2021 по 30.09.2021р. на сервісних станціях Автомобільного Мегаполісу НІКО. Знижка в розмірі - 30% розповсюджується на роботи з сервісного обслуговування для нових клієнтів на перший машинозаїзд, не сумується з іншими акціями,  та не розповсюджується на встановлення додаткового обладнання. 

Возврат к списку