НІКО Мегаполіс – офіційний дилер Fiat
у Київській області
АВТОСАЛОН:
Бориспільське шосе, 13-й км.
Відділ продажів:  +38(044) 392-33-30
Відділ сервісу:     +38(044) 392-33-31
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Підписка на розсилку
Citroen_Off_Road-950x301_ua.jpg

Запис на тест-драйв

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» на Бориспільському шосе відкриває першу в Україні обладнану offroad-трасу. На майданчику розташовуються різні перешкоди, що імітують елементи природного бездоріжжя. Всього маршрут налічує 10 спеціальних зон різного рівня складності, проходження якими дозволяє оцінити всі можливості, технічний функціонал і роботу систем повного приводу автомобіля.
Хоча позашляховий автодром Мегаполіса, в першу чергу, призначений для тестування кросоверів і позашляховиків, для легкових автомобілів також передбачений спеціальний полегшений маршрут.`
Запрошуємо клієнтів і гостей Мегаполіса провести повну всебічну перевірку технічних характеристик автомобіля на професійному майданчику. На сьогоднішній момент «Автомобільний Мегаполіс НІКО» для тест-драйву на автодромі пропонує SUV моделі брендів, представлених в Мегаполісі. Також незабаром ми запропонуємо спеціальну програму для легкових автомобілів.
Ви можете залишити заявку на позашляховий тест-драйв в он-лайн формі нижче і наші менеджери зв'яжуться з Вами для узгодження деталей.