НІКО Мегаполіс – офіційний дилер Fiat
у Київській області
АВТОСАЛОН:
Бориспільське шосе, 13-й км.
Відділ продажів:  +38(044) 392-33-30
Відділ сервісу:     +38(044) 392-33-31
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Підписка на розсилку
Fiat Talento
Екстер'єр
Детальніше...
Інтер'єр
Детальніше...
Технології
Детальніше...
Стиль
Зовнішній вигляд компактний і пропорційний: витягнуте вітрове скло з’єднується з коротким капотом, а загальний ефект значна, але динамічна передня частина. Дизайн передньої частини, горизонтальний з сміливими і чіткими лініями, підкреслює ширину автомобіля і його місткість, в той же час надаючи динамізм і стійкість. Високий рівень функціональності і продуктивності проявляється в квадратної задньої частини.
БІЧНІ ДВЕРІ
Бічні двері полегшують завантаження великих і важких предметів.
ЗАДНІ ДВЕРІ
Вантажний відсік доступний ззаду, що дозволяє використовувати кожен сантиметр завантажувального відсіку, від підлоги до даху.
CARGO PLUS
Додаткова панель “CargoPlus” (під пасажирським диваном) дозволяє Професіоналам перевозити предмети довжиною до 3,75 м (4,15 м для LWB)
Комфорт
Салон спроектований з максимальним комфортом і ергономічністю. Сидіння мають вдалу форму і спроектовані таким чином, щоб всім пасажирам було зручно сидіти.
Розташування рульового колеса
Розташування рульового колеса створює відчуття водіння надійного автомобіля, також як його шкіряна оббивка і ергономічні елементи управління, які роблять щоденну їзду більш безпечною і більш розслабленої.
місткий
Камера заднього виду
З камерою заднього виду у внутрішньому дзеркалі
HILL HOLDER
Ідеально підходить для старту на підйомі з максимальною легкістю, навіть при повному навантаженні. Hill Holder автоматично блокує автомобіль протягом декількох секунд без натискання на педаль гальма
TSA
Система стабілізації причепа TSA* гарантує відмінну стійкість навіть при буксируванні. Якщо автомобіль ковзає, TSA автоматично модулює потужність двигуна і силу гальмування в кожному колесі, щоб забезпечити стійкість автомобіля і причепа.
ESC
Система курсової стійкості ESC забезпечує виняткову зчеплення і стійкість, незалежно розподіляючи гальмівне зусилля на колеса при проходженні поворотів. Це запобігає ковзанню коліс, мінімізує ризик занесення автомобіля і гарантує відмінну тягу у всіх умовах.
RADIO NAV З СЕНСОРНИМ ЕКРАНОМ
Повна мультимедійна система з керування на кермі:

Touchscreen 7 "Bluetooth-радіо (DAB як необов'язковий) для потокового аудіо та керування без рук
USB та AUX на інформаційній панелі для програвачів MP3
навігаційна система з дисплеєм 2D та 2.5D (Birdview)