НІКО Мегаполіс – офіційний дилер Fiat
у Київській області
АВТОСАЛОН:
Бориспільське шосе, 13-й км.
Відділ продажів:  +38(044) 392-33-30
Відділ сервісу:     +38(044) 392-33-31
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Підписка на розсилку

Нова послуга Готель для тварин

Збираєтеся у відпустку? Ми подбаємо не тільки про Ваш авто, а й про Ваш домашнього улюбленця!

  
«Автомобільний Мегаполіс НІКО» спільно зі своїм партнером Dog & Cat Club Hotel пропонує нову послугу своїм клієнтам, які зібралися в подорож і не знають, куди прилаштувати на час свого домашнього вихованця. 

12314312.jpg
«Автомобільний Мегаполіс НІКО» на Бориспільському шосе раз і на завжди вирішує проблему, з якою стикається кожен власник собачки, кота, папуги, морської свинки або ж симпатичної рептилії. Напередодні подорожей у власників домашніх тварин дуже часто виникає питання, куди ж можна прилаштувати чотириногого (хвостатого, лускатого) одного і хто зможе забезпечити йому належний догляд. 

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» допоможе своїм клієнтам вирішити цю дилему. Мегаполіс спільно зі своїм партнером Dog & Cat Club Hotel пропонує клієнтам нову послугу - готель для тварин. 

Для того, щоб скористатися послугою, необхідно: 

- Не менше ніж за 3 дні до подорожі зв'язатися за контактним телефоном (044) 392 11 11 з 9.00 до 18.00, з понеділка по п'ятницю, з менеджером і повідомити про дату і час передачі тварини; 

- В обумовлений час приїхати в дилерський центр для оформлення послуги. 

Для того, щоб ваш вихованець зміг заселитися в готель, необхідно надати ветеринарний паспорт з наявністю всіх обов'язкових щеплень, а також ветеринарну довідку про поточний стан здоров'я тварини. Довідка повинна бути видана не раніше, ніж за 3 дні до заселення в готель. Якщо немає довідки і часу її отримувати, ми можемо організувати приїзд лікаря якраз на момент здачі тварини в готель. 

Приємний бонус тільки для наших клієнтів - знижка до 10% на послугу! 

Нагадуємо, що для зручності подорожуючих, «Автомобільний Мегаполіс НІКО» також пропонує послугу «Мегаполіс Авіа Сервіс». Тепер у автомобілістів, які здійснюють авіа перельоти з міжнародного аеропорту «Бориспіль», є можливість оптимізувати витрати часу і ресурсів на необхідні процедури: трансфер в аеропорт, паркування, а також сервісне обслуговування автомобіля. 

Детальніше про послуги «Мегаполіс Авіа Сервіс» та «Готель для тварин» дізнатися за телефоном (044) 392 11 11, а також в автосалонах на 13-му кілометрі Бориспільського шосе. 

Детальний прайс-лист і умови прийому / проживання можна знайти на сайті http://dogcathotel.com