НІКО Мегаполіс – офіційний дилер Fiat
у Київській області
АВТОСАЛОН:
Бориспільське шосе, 13-й км.
Відділ продажів:  +38(044) 392-33-30
Відділ сервісу:     +38(044) 392-33-31
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Підписка на розсилку

Новини

Спеціальна пропозиція на Fiat Tipo в «НІКО Форвард Мегаполіс» Спеціальна пропозиція на Fiat Tipo в «НІКО Форвард Мегаполіс»

Тільки в дилерському центрі «НІКО Форвард Мегаполіс» купуючи Fiat Tipo ви заощаджуєте до 25 000 грн.«Автомобільний Мегаполіс НІКО» розігрує подорож до сонячної Італії «Автомобільний Мегаполіс НІКО» розігрує подорож до сонячної Італії

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» спільно з мережею туристичних компаній TUI Ukraine влаштовує акцію: «Автомобіль купуй-до Італії мандруй»


«Автомобільний Мегаполіс НІКО»  оголошує про старт сервісної компанії «Весна в Мегаполісі» «Автомобільний Мегаполіс НІКО» оголошує про старт сервісної компанії «Весна в Мегаполісі»

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» пропонує скористатись весняною сервісною кампанією, яка триватиме з 25 березня по 21 квітня 2019 року. 


   Знижки до 10 000грн. на автомобілі Fiat в дилерському центрі «НІКО Форвард Мегаполіс» Знижки до 10 000грн. на автомобілі Fiat в дилерському центрі «НІКО Форвард Мегаполіс»

До кінця березня в дилерському центрі «НІКО Форвард Мегаполіс» діє спеціальна пропозиція - знижки до 10 000 грн. при купівлі автомобіля Fiat.


Знижка на сервіс для нових клієнтів в «Автомобільному Мегаполісі НІКО» Знижка на сервіс для нових клієнтів в «Автомобільному Мегаполісі НІКО»

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» оголошує про запуск сервісної кампанії для нових клієнтів, яка триватиме з 18 лютого по 24 березня 2019 року. 


«НІКО Форвард Мегаполіс» вітає всіх з новорічними святами! «НІКО Форвард Мегаполіс» вітає всіх з новорічними святами!
 «НІКО Форвард Мегаполіс», офіційний дилер Фіат в Києві і Київській області,  вітає всіх з прийдешніми новорічними святами.


В «НІКО Форвард Мегаполіс» спеціальні умови кредитування на автомобілі Fiat В «НІКО Форвард Мегаполіс» спеціальні умови кредитування на автомобілі Fiat
«НІКО Форвард Мегаполіс», офіційний дилер Fiat в Києві і Київській області, пропонує найвигідніші умови кредитування.


Чорна п’ятниця  в «НІКО Форвард Мегаполіс» Чорна п’ятниця в «НІКО Форвард Мегаполіс»
«НІКО Форвард Мегаполіс» на Бориспільському шосе, оголошує найвигідніші знижки на автомобілі.


Сердечний щедрий вівторок разом з «НІКО Форвард Мегаполіс» Сердечний щедрий вівторок разом з «НІКО Форвард Мегаполіс»
«НІКО Форвард Мегаполіс» на Бориспільському шосе, приймає участь у благодійній акції Щедрий Вівторок.


НОВИЙ 500L S-DESIGN: ЕМОЦІЇ І СПОРТИВНИЙ ХАРАКТЕР ДЛЯ МОЛОДИХ СІМЕЙ НОВИЙ 500L S-DESIGN: ЕМОЦІЇ І СПОРТИВНИЙ ХАРАКТЕР ДЛЯ МОЛОДИХ СІМЕЙ
"НІКО Діамант", офіційний дилер Fiat в Києві і Київській області, повідомляє про новий Fiat 500L S-DesignНовини 41 - 50 из 126
Начало | Пред. | 3 4 5 6 7 | След. | Конец Все