НІКО Мегаполіс – офіційний дилер Fiat
у Київській області
АВТОСАЛОН:
Бориспільське шосе, 13-й км.
Відділ продажів:  +38(044) 392-33-30
Відділ сервісу:     +38(044) 392-33-31
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Підписка на розсилку

Новини

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» розігрує подорож до сонячної Італії «Автомобільний Мегаполіс НІКО» розігрує подорож до сонячної Італії

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» спільно з мережею туристичних компаній TUI Ukraine влаштовує акцію: «Автомобіль купуй-до Італії мандруй»


«Автомобільний Мегаполіс НІКО»  оголошує про старт сервісної компанії «Весна в Мегаполісі» «Автомобільний Мегаполіс НІКО» оголошує про старт сервісної компанії «Весна в Мегаполісі»

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» пропонує скористатись весняною сервісною кампанією, яка триватиме з 25 березня по 21 квітня 2019 року. 


   Знижки до 10 000грн. на автомобілі Fiat в дилерському центрі «НІКО Форвард Мегаполіс» Знижки до 10 000грн. на автомобілі Fiat в дилерському центрі «НІКО Форвард Мегаполіс»

До кінця березня в дилерському центрі «НІКО Форвард Мегаполіс» діє спеціальна пропозиція - знижки до 10 000 грн. при купівлі автомобіля Fiat.


Знижка на сервіс для нових клієнтів в «Автомобільному Мегаполісі НІКО» Знижка на сервіс для нових клієнтів в «Автомобільному Мегаполісі НІКО»

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» оголошує про запуск сервісної кампанії для нових клієнтів, яка триватиме з 18 лютого по 24 березня 2019 року. 


«НІКО Форвард Мегаполіс» вітає всіх з новорічними святами! «НІКО Форвард Мегаполіс» вітає всіх з новорічними святами!
 «НІКО Форвард Мегаполіс», офіційний дилер Фіат в Києві і Київській області,  вітає всіх з прийдешніми новорічними святами.


В «НІКО Форвард Мегаполіс» спеціальні умови кредитування на автомобілі Fiat В «НІКО Форвард Мегаполіс» спеціальні умови кредитування на автомобілі Fiat
«НІКО Форвард Мегаполіс», офіційний дилер Fiat в Києві і Київській області, пропонує найвигідніші умови кредитування.


Чорна п’ятниця  в «НІКО Форвард Мегаполіс» Чорна п’ятниця в «НІКО Форвард Мегаполіс»
«НІКО Форвард Мегаполіс» на Бориспільському шосе, оголошує найвигідніші знижки на автомобілі.


Сердечний щедрий вівторок разом з «НІКО Форвард Мегаполіс» Сердечний щедрий вівторок разом з «НІКО Форвард Мегаполіс»
«НІКО Форвард Мегаполіс» на Бориспільському шосе, приймає участь у благодійній акції Щедрий Вівторок.


НОВИЙ 500L S-DESIGN: ЕМОЦІЇ І СПОРТИВНИЙ ХАРАКТЕР ДЛЯ МОЛОДИХ СІМЕЙ НОВИЙ 500L S-DESIGN: ЕМОЦІЇ І СПОРТИВНИЙ ХАРАКТЕР ДЛЯ МОЛОДИХ СІМЕЙ
"НІКО Діамант", офіційний дилер Fiat в Києві і Київській області, повідомляє про новий Fiat 500L S-Design


Fiat Cinquecento: стиль осені Fiat Cinquecento: стиль осені
«НІКО Діамант», офіційний дилер Fiat в Києві і Київській області, пропонує найбільший вибір автомобілів Fiat.Новини 41 - 50 из 125
Начало | Пред. | 3 4 5 6 7 | След. | Конец Все